3 TIPY, AKO Z VÁS UROBÍ SPODNÁ BIELIZEŇ BOHYŇU KAŽDÉHO PLESU

10. 10. 16

A je to tu. Vianoce sa rýchlo blížia a hneď v závese za nimi plesová sezóna. Čo to znamená? Príležitosť. Konečne prichádza vaša chvíľa. Konečne sa predvediete v tých nádherných šatách, ktoré vo vašej skrini netrpezlivo čakajú. Ale čo si vezmete pod ne? 

Neviditeľná spodná bielizeňBezšvové dámske nohavičky

Na detailoch záleží. Toto heslo si pokojne dajte vytetovať – vždy platilo, platí a platiť bude. Potvrdzuje to aj spodná bielizeň. Len si to predstavte - ste na plese a zrazu sa objaví krásna žena, má sexi priliehavé červené šaty a vy potichu obdivujete jej úžasný štýl. Až do toho momentu, keď sa k vám otočí chrbtom. Na zadku sa jej rysujú nohavičky. Škoda. Neurobte aj vy rovnakú chybu. Pod spoločenské šaty si vezmite bezšvovú spodnú bielizeň, napríklad Seamless Slip. Tieto nohavičky vám dokonale priľnú k telu, nikto si ich nevšimne. A tak to má byť. 
 

Pár kilogramov navyše? Nevadí

Pri pohľade na svoje boky ľutujete, že ste do fitka nechodili častejšie? Pokojne. Máme pre vás jeden tip, vďaka ktorému vám boky do večera zmiznú. Na čo nepostačí osobný tréner, tam nastupuje sťahovacia spodná bielizeň. Za pár sekúnd vám vykúzli atraktívnu siluetu a vyhladí všetky nerovnosti. Teda aspoň na ten jeden večer. Ak vás trápia len boky, vyberte si 3Action Slip. A v prípade, že by vám nevadili ani štíhlejšie stehná a bruško, siahnite po Active Slimmer s vyšším pásom. Zažiarite.
 

Dámska podprsenka s push up efektom Ako sa cítite, tak aj vyzeráte

Poznáte to. Niekedy si na seba vezmete starý sveter, tenisky a džínsy, pretože sa chcete cítiť pohodlne. Okolie vás často zavalí množstvom komplimentov, ako výborne vypadáte a vy to vôbec nechápete. Oni nevidia vaše obnosené veci, všímajú si to, čo z vás vyžaruje – pohoda. To isté platí aj pre sexepíl. Keď si na ples vezmete jednoduché šaty, ale pod nimi skryjete sexi spodnú bielizeň, ľudia to z vás ucítia. Čo hovoríte napríklad na podprsenku Super Push up Bra? Pôsobí elegantne a zároveň vám vykúzli úžasný výstrih. Geniálne.
 
Či už si vyberiete bezšvovú spodnú bielizeň, sťahovaciu spodnú bielizeň alebo nejaký sexi kúsok, vždy sa riaďte pravidlom, že na prvom mieste je vaše pohodlie. Práve ten pocit z vás urobí tie sexi bohyne, ktorými sa túžite stať. Myslite na to a užite si plesanie naplno.