SÚ LEPŠIE BOXERKY ALEBO SLIPY?

09. 12. 15

Aké spodné prádlo pripadá ženám na mužoch najviac atraktívne? Pozrite sa, čo letí, a aké sú výhody jednotlivých druhov bielizne.

Slipy ako vhodná bielizeň pre šport Vyberte farbu:  Vyberte veľkosť: Ako zvoliť veľkosť? Dostupnosť tovaru: Skladom 5 kusov  Objednání většího množství ks je možné po telefonické domluvě. Cena s DPH: 7,60 € zloženie: 95% cotton, 5% elastane  Starostlivosť o produkty Pridať: Ks

Niektorí muži nedajú dopustiť na staré dobré slipy, ktoré sa stali trhákom už v 30. rokoch minulého storočia. Prední diel slipov sa vtedy začal šiť do obráteného písmena Y, čo bola v tej dobe novinka. Vďaka tomu sa stali hitom prakticky počas jediného dňa. Vzhľadom k tomu, že presne kopírovali anatómiu mužského tela, mohli sa nohavice začať šiť tesnejšie v rozkroku. Slipy sú vhodné nielen na každodenné nosenie, ale aj na šport. Pevne obopínajú, takže nebudete mať počas športovej aktivity žiadne problémy. Vhodnejšie sú tiež z hľadiska udržania tepla. Pritisnú semenníky viac k telu a udržia teplotu. Stopercentná bavlna vám bude veľmi príjemná na nosenie.
 

Boxerky víťazia na plnej čiare

Pravdou je, že keď sa spýtate žien, akú bielizeň u mužov najviac oceňujú, bez váhania vám odpovedia, že boxerky. Hneď po úplne nahom mužovi je to vraj najlepšia voľba, ako byť pre ženu atraktívny. Boxerky sú upnuté spodky s krátkymi nohavičkami a to, čo z nich robí sexy prádlo, je predovšetkým fakt, že perfektne obopnú mužský zadok a vyrysujú ho. Najvhodnejšie sú pre mužov zo stredne širokými stehnami. Aj samotný páni hodnotia boxerky ako veľmi pohodlnú bielizeň, ktorá nikde neplantá ako trenírky, a zároveň nie je tak upnutá ako slipy. Boxerky sú vhodné na každodenné nosenie, len dávajte pri ich kúpe pozor na výrazne švy. Tie by mohli škrabať a tlačiť. Kúpiť môžete jednofarebné i farebnejšie kúsky, presne podľa svojho vkusu.

Pánsku spodnú bielizeň zakúpite v kamennej predajni alebo pohodlne cez e-shop. Tovar si môžete nechať zaslať poštou, kuriérom alebo osobne vyzdvihnúť v zásielkovni. Nepoškodený tovar máte právo vrátiť do 14 dní.  


Prečítajte si tiež: