NESPRÁVNE ZVOLENÉ PONOŽKY NIČIA VÁŠ ŠTÝL. VYHNITE SA TOMU

10. 08. 15

Na prvý pohľad to vyzerá jednoducho. Tam, kde dáma stojí pred skriňou a siahodlho premýšľa, čo na seba, si pán oblečie oblek a ide. Ale aj v takom, na oko jednoduchom prípade, sa dá narobiť veľa módnych trapasov. Tie najzásadnejšie sa týkajú ponožiek. 

Zabijácke biele ponožky

Chcete pochovať svoj vzhľad, odsúdiť sa k pokute od módnej polície alebo jednoducho iba vyzerať smiešne? Oblečte si k tmavému obleku biele ponožky. A najlepšie športové s kontrastne vystupujúcimi tromi pruhmi. Keď budete nabudúce v divadle, rozhliadnite sa, koľko mužov je takto oblečených. Budete sa diviť. Užasnete nad tým, že je možné, že si ich toľko relatívne inteligentne vyzerajúcich mužov vezme k obleku. Športové ponožky sa síce perfektne hodia k bežeckej obuvi, na golf alebo na tenis, tragicky ale nepasujú k obleku. Tam sú biele športové ponožky tabu, o ktorom sa nediskutuje.

Ponožky k obleku nie sú nepodstatná hlúposť

Nie sú ponožky ako ponožky. K obleku si preto zadovážte ponožky určené k tomuto účelu. Sú vyrobené z tenkej látky a nemajú na sebe žiaden vzor. Ich štýlová neutralita ich priamo predurčuje k tomu, aby sa stali nenápadným doplnkom vášho vyladeného outfitu. Obetujte pár korún a kúpte si pekné ponožky miesto tých starých vyblednutých. Aj takáto maličkosť povýši váš vzhľad o niekoľko úrovní vyššie. Nezabudnite, že k čiernemu obleku patria černé ponožky a k hnedému zase hnedé. Rovnakým pravidlom sa riaďte aj pri ostatných farbách. Ak si nie ste istí, aké ponožky zvoliť, vždy siahnite po tmavších a zlaďte ich farebne s nohavicami.

Vyhnite sa nešváru slovenských ulíc

Idete po ulici a stretnete na prvý pohľad pekne oblečeného muža. Druhý pohľad vám zíde na jeho nohy a bum! Sú tam. Ponožky v sandáloch. Najlepšie biele a obzvlášť u dôkladných jedincoch starostlivo vytiahnuté do polovice lýtok. Páni, zapamätajte si to raz a navždy – do sandálov ponožky nepatria. Ani biele, ani čierne, ani tie akože nenápadné béžové. Plánujete si obuť k šortkám tenisky? Potom si k nim vezmite členkové ponožky.

Dospeli ste k záveru, že by váš arzenál ponožiek potreboval obnoviť? Pozrite si našu ponuku kvalitných ponožiek pre každú príležitosť.

Poradna Tags List

Bavlnené ponožky