HOROR V PÁNSKOM ŠATNÍKU: ČO VŠETKO MUŽI SKRÝVAJÚ

18. 05. 16

Pozor! Tento článok je len pre silné povahy. Rozoberieme si, čo všetko môžete zažiť pri pánskej spodnej bielizni. Občas z toho ide mráz po chrbte, ale taká je realita. Všetko odhalíme a poradíme vám, ako to zmeniť. 

 

To je od maminky?

Prvá žena, ktorá mužom kupuje spodné prádlo, je ich mamička. Takmer všetky majú jednu spoločnú vlastnosť – stále v mužoch vidia svojho malého chlapčeka. A je jedno, či má 20, 30 alebo 50 rokov. Jedného dňa sa to môže stať. V ich náručí zrazu pristane balíček slipov so Supermanom, Batmanom alebo Spidermanom. K ich noseniu by však mužov nemalo prinútiť ani spiklenecké žmurknutie milovanej maminky. Ak svojmu partnerovi zaistíte dostatok štýlového spodného prádla, uloží si infantilné kúsky hlboko do šuplíka a nikdy, nikdy si ich neoblečie. 
 

Ešte jeden deň vydržíavlnené pánske boxerk

Nevydrží. Mnoho mužov sa domnieva, že nie je potrebné spodnú bielizeň meniť nejako extra často. Argumentujú najrôznejšími spôsobmi – nechcú vám pridávať špinavé oblečenie, majú málo spodného prádla a podobne. Uistite ich, že pranie ich spodnej bielizne je v podstate vaša záľuba a ak ho nemajú dosť, objednajte im pár kvalitných kúskov, ktoré ich na dlho pripravia o výhovorky. Nechce sa vám na pravidelný prísun nového pánského spodného prádla stále myslieť? Využite novú službu Bellindy, bude na to myslieť za vás.  
 

Spodná bielizeň alebo múzejná zbierka?

Skvele padnúci oblek, vyleštene topánky, nová kravata – prečo si dokonalý outfit kaziť zašlým spodným prádlom. Veď je to rovnako dôležitá časť oblečenia, ako napríklad čistá košeľa. Jediný rozdiel je, že nie je na prvý pohľad vidieť. Zadovážte svojmu drahému krásnu a novú spodnú bielizeň a postarajte sa, aby bol atraktívny a sexy i doma, veď aj na tom záleží.
 
Muži sa v oblasti spodného prádla dopúšťajú mnohých prešľapov. Niektoré sú vtipné, niektoré už až tak veľmi k smiechu nie sú. Potešte svojho partnera pekným darčekom vo forme moderného a krásneho pánskéhoh spodného prádla. Vo finále nebude mať radosť len on, ale tiež vy. 
 
 
Prečítajte si tiež: