ČO O MUŽOCH PREZRADÍ BASIC OBLEČENIE

13. 06. 16

Jednoduchosť – toto slovo najlepšie vystihuje basic oblečenie. Žiadne zdobenie, potlače, kamienky, nášivky ani výrazne farby. Dôvod je prostý. Basic oblečenie sa nosí pod normálnym oblečením a tam by všetky ozdoby boli len na škodu. Dominujúce farby sú: čierna, biela, šedá a u žien tiež béžová. Hlavné pravidlo znie: čím jednoduchšie, tým lepšie. 

Kvalitné spodné prádlo Bavlnené pánske boxery s inovatívnou technológiou

Jednou z hlavných zložiek pánskeho basic oblečenia je kvalitná spodná bielizeň. Nezáleží na tom, či sa jedná o trenky, slipy alebo boxerky. Záleží na materiáli, strihu a celkovom prevedení. Nezarezáva sa niekde? Nevyťahá sa po niekoľkých praniach? Je príjemné na dotyk? Odpovede na tieto otázky odhalia, či si potrpíte na kvalitu.   
 
Viete, po čom ženy túžia? Milujú sexy zadok. A ten dokážu vytvoriť predovšetkým tesné boxerky. Každý rok to dokazuje prieskum, ktorý opakovane vyhlasuje práve boxerky najobľúbenejším mužským spodným prádlom. 
 

Priedušné ponožky

Zápach nôh – nočná mora každého. Prídete na návštevu, vyzujete topánky a bum. Váš nos dostane priamy zásah. Ani ostatní prítomní nie sú ušetrení. Je vám trápne, pretože všetci veľmi dobre vedia, odkiaľ zápach pochádza. Výberu ponožiek sa vyplatí venovať pozornosť. Ak sa dokážete prispôsobiť každej situácii, máte vo svojom šatníku niekoľko druhov ponožiek. Vašej pozornosti by rozhodne nemali uniknúť ponožky vyrobené pomocou technológie DRY&COOL, ktorá odvádza pot a udržuje nohy v suchu. 
 
A čo vypovedajú ponožky o vašom štýle? Všetko. Len si to predstavte. Máte skvele padnúci oblek, naleštené topánky, štýlovú kravatu – vyzeráte neodolateľne. Až do tej doby, než si sadnete. Zo spodnej časti nohavíc vám vykuknú nevkusné ponožky, alebo ešte horšie – holá noha. Základné pravidlo znie: ponožky by mali byť dostatočne dlhé a mali by ladiť s farbou obleku. Pripadá vám to ako pekná nuda? Odviažte sa. Zlaďte ponožky s kravatou. Ale opatrne. Nešťastná kombinácia farieb celého outfitu niekedy pôsobí hrozne gýčovo.   
 

Prečo muži nosia tielka 

Tielko by medzi vaším basic oblečením nemalo chýbať. Majster etikety Ladislav Špaček zdôrazňuje, že muži s ochlpenou hruďou by si pod košeľu mali niečo obliecť. Je na nich, či zvolia tričko alebo nátelník. V dnešnej dobe sa mužnosť dokazuje inak, než vytŕčajúcimi chlpmi. A ako ľahko docielite moderný a športový štýl? Rozopnite zopár gombíkov a nechajte tielko vykuknúť.  
 
O ďalšom dôvode, prečo je dobré nosiť tielko sa príliš nehovorí. Tiež vy totiž potrebujete mať svoj chrbát a bedrá v teple. Áno, je to tak. Zápal močových ciest a ochorenia ľadvín sa netýkajú len žien. Ak sa z obyčajného močenia nemá stať hororový zážitok, majte v šatníku schovaný nátelník pre chladnejšie dni. 
 

Basic oblečenie obmeňujte

Ani najkvalitnejšie oblečenie vám nevydrží roky. Staré, sprané a vyťahané veci príliš dobrý dojem neurobia. Nemáte čas starať sa o nakupovanie bielizne? Vyskúšajte novú službu Bellindy, ktorá sa o nákupy postará za vás.