AKO URČIŤ VEĽKOSŤ BOXEROK

22. 03. 17

Boxerky patria k najpopulárnejším kusom spodnej bielizne. Spokojne ich nosia príslušníci oboch pohlaví. Ich hlavná výhoda spočíva v pohodlnom strihu, ktorý zakrýva celú oblasť panvy, prirodzenia a zadku, takže v zime sú neprekonateľnou voľbou. 

Určiť ich veľkosť by nemal byť problém. Vo väčšine prípadov platí pravidlo, že veľkosť spodnej bielizne kopíruje veľkosť oblečenia, aké nosíme bežne. Samozrejme, nemusí to platiť vždy. Boxerky ale nie sú tangá, pri ktorých odborníci odporúčajú kupovať si väčšiu veľkosť pre pohodlné nosenie. Ak tomuto pravidlu veľmi nedôverujete a chcete sa premerať, žiadny problém. Pánske športové boxerky
 
Krajčírskym metrom si zmerajte obvod bokov a namerané hodnoty si pozrite v našej tabuľke. Zistíte v nej veľkosť podľa číselnej, ale aj písmenkovej klasifikácie. Spôsob merania obvodu bokov je pre obe pohlavia rovnaký. A ak vás zaujíma, či si majú páni merať aj niečo iné, netreba. Predný vačok na prirodzenie je v jednej, univerzálnej veľkosti. Boxerky sú totiž dostatočne elastické a zmestí sa do nich naozaj dosť. ;)
 

Prečo si vybrať práve boxerky?

To, že sú boxerky také obľúbené, nie je náhoda. Nie je to len o spomínanej pohodlnosti. Boxerky sa vyrábajú v rôznych prevedeniach a z rôznych materiálov, takže sa dajú využiť nielen na domáce nosenie, ale aj na šport alebo inú aktívnu fyzickú námahu. Nehovoriac o tom, že vyzerajú skvele, a to rovnako na mužoch, ako aj na ženách. 
 
Jeden z posledných trendov v spodnej bielizni, a teda aj v boxerkách, sú farby. Atraktívny, veselý a hravý dizajn si našiel miesto aj tam, kde to bolo kedysi vyhradené pre neutrálne a fádne farby. A to neplatí len pre dámy, ale rovnako aj pre pánov. Aj v našej ponuke sa nachádzajú boxerky v žiarivých farbách. Napríklad také Dry & Cool nielenže vyzerajú perfektne, ale ešte sú aj pohodlné a vďaka inovatívnym materiálom udržujú pokožku v suchu. 
 
 
Prečítajte si tiež: