5 MÓDNYCH HRIECHOV, KTORÉ MUŽI PÁCHAJÚ DNES A DENNE

21. 11. 16

Muži sa často v móde spoliehajú na svoje partnerky. Ale čo robiť, keď dotyčná nemá čas? Alebo sa v móde taktiež nevyzná? Musíte sa do toho pustiť sám. A my vám s tým pomôžeme.

1. Zarezaná

Začnime pekne zostra. Tým najhorším. Existuje len pár vecí, ktoré by sa mali mužom zakázať. Napríklad rozopnutá havajská košeľa, vlasy zlepené gélom a teraz to príde... zarezaná spodná bielizeň. Stane sa to z ničoho nič – návšteva u babičky, Vianoce alebo dovolenka. Tuk sa vám veselo usadí tam, kde si to nevšimnete. Vy nie, ale vaša spodná bielizeň áno a hneď po nej aj vaše okolie. Ak vám obliekanie spodnej bielizne spôsobuje problémy a ste na pochybách, či vám nie je trošku malé, pravdepodobne je. Radšej si kúpte nové, väčšie. A cestou domov sa zastavte v posilňovni.
 

2. On sa pomočil?Bavlnené pánske boxery s inovatívnou technológiou

Už dávno odzvonilo časom, keď do fitka chodili len muži. Dreli, potili sa a testosterón striekal na všetky strany. Ženy tam zavítali len vtedy, keď zabudli, v ktorej miestnosti prebieha ich lekcia aerobiku. Dnes už to tak nie je. Dámy si v posilňovni dávajú zabrať rovnako ako muži. Niekedy aj viac. Nezabúdajte ale, že sú to stále bytosti so zmyslom pre krásu a čistotu. Vaše prepotená machuľa na zadku im neunikne. Myslite na to, keď sa budete obliekať na ďalší tréning a vezmite si pánsku funkčnú spodnú bielizeň, ktorá vstrebáva pot. Veľmi pekne vyzerajú napríklad pánske boxerky DRY & COOL.
 

3. Fiasko na obchodnej schôdzke

Krásny oblek, drahé hodinky a ani trojdňové strnisko vás nezachránia, keď vám spod nohavíc budú vykúkať nesprávne zvolené ponožky. Dobrý dojem zmizne v nenávratne. Zapamätajte si jedno pravidlo: ponožky musia vždy ladiť s farbou obuvi. Nie nohavíc. Obuvi. Skôr, ako sa vydáte na pracovnú schôdzku, skúste si doma sadnúť a prehodiť nohu cez nohu. Vytŕča vám chlpatá noha? Chyba. Rozhodne si vyberte dlhšie ponožky. Ideálnou voľbou sú napríklad DRY & COOL SOCKS. Sú dostatočne vysoké a vaše nohy budú svieže a suché. To v preklade znamená, že nebudú smrdieť. 
 

Krátke pánske bambusové ponožky 4. Ponožky na rande

Pri ponožkách ešte chvíľku ostaneme. Keď prídete domov z práce a zoblečiete si oblek, mali by s ním letieť dole aj vaše vysoké ponožky. Na voľný čas sú omnoho štýlovejšie tie kratšie. Výborne vyzerajú napríklad bambusové AIR-IN-SHOE. Myslíte, že je to maličkosť? Opýtajte sa prvej ženy, ktorú stretnete, akých módnych prešľapov sa muži dopúšťajú. Takmer určite vám odpovie, že muži nosia nesprávne ponožky. Naozaj.
 

5. Nie všetka spodná bielizeň je sexi...

Vykukujúce boxerky disponujú veľkou mocou. Dokážu podlomiť kolená každej kráske. To platí ale len v prípade, že táto bielizeň nie je zapraná, špinavá alebo dokonca deravá. Čo z toho vyplýva? Zaobstarajte si domov zásobu dobre pasujúcej funkčnej spodnej bielizne. Začnite napríklad boxerkami 3D FLEX AIR. Práve na nich by malo byť varovanie „Pozor! Nebezpečne sexi.“
 
 
 
Prečítajte si tiež: