BONUS PROGRAM

Bellinda bonusový program je vernostným programom spoločnosti Hanesbrands Slovakia s.r.o., vďaka ktorému ušetríte peniaze za to, že u nás nakupujete. Je určený pre všetkých už registrovaných ako aj novo registrovaných zákazníkov e-shopu Bellinda.sk. Registrovať sa môžete tu alebo pri prvom nákupe cez e-shop.

Vernostný program šetrí zákazníkovi pri ďalšom nákupe peniaze. Po 30-tich dňoch od zaplatenia objednávky Vám načítame na Bellinda účet 10% z hodnoty nákupu zaokrúhlené na celú sumu (bez dopravy a poštovného). O navýšení Bellinda účtu budete informovaný e-mailom. Stav účtu je možné priebežne sledovať po prihlásení na Bellinda.sk. Čiastku na Bellinda účte je možné zvyšovať opakovanými nákupmi a je možné uplatniť ju na ľubovoľný nákup (len na zaplatenie tovaru, nie je možné uplatniť ju na úhradu dopravy). V prípade, že tovar vrátite, nebude načítaných 10% na Váš Bellinda účet z celej hodnoty objednávky, v ktorej ste sa rozhodli tovar vrátiť.

Príklad:

Nakúpite za 35 €, čiastka bez dopravy (GLS) a dobierky je 30,90 €, na Bellinda účet sa Vám načíta 3 €.

Pre využitie čiastky z Bellinda účtu je pri nákupe nutné prihlásenie pod Vaším užívateľským účtom. V košíku potom nájdete pod prehľadom tovaru text „Bellinda bonus program“, kde po kliknutí dostanete informáciu, koľko máte na Bellinda účte peňazí a môžete si zadať, o akú čiastku chcete Váš nákup znížiť.

Platnosť bodov je obmedzená na 6 mesiacov od načítania prvých bodov. 14 dní pred ukončením platnosti bodov Vás budeme informovať e-mailom.

Tento bonusový program je platný od 1. mája 2014.