Vážení zákazníci, vzhľadom na šírenie vírusu COVID-19 Vás chceme upozorniť, že platba na dobierku je možná len bezhotovostne (platobnou kartou) a preberanie balíčkov doručovaných prostredníctvom kuriéra bude prebiehať pri vozidle kuriéra. Príjemca by mal používať ochranné pomôcky. Ďakujeme za pochopenie.

BONUS PROGRAM

Bellinda bonusový program je vernostným programom spoločnosti Hanesbrands Slovakia s.r.o., vďaka ktorému ušetríte peniaze za to, že u nás nakupujete. Je určený pre všetkých už registrovaných ako aj novo registrovaných zákazníkov e-shopu Bellinda.sk. Registrovať sa môžete tu alebo pri prvom nákupe cez e-shop.

Vernostný program šetrí zákazníkovi pri ďalšom nákupe peniaze. Po 30-tich dňoch od zaplatenia objednávky Vám načítame na Bellinda účet 10% z hodnoty nákupu zaokrúhlené na celú sumu (bez dopravy a poštovného). O navýšení Bellinda účtu budete informovaný e-mailom. Stav účtu je možné priebežne sledovať po prihlásení na Bellinda.sk. Čiastku na Bellinda účte je možné zvyšovať opakovanými nákupmi a je možné uplatniť ju na ľubovoľný nákup (len na zaplatenie tovaru, nie je možné uplatniť ju na úhradu dopravy). V prípade, že tovar vrátite, nebude načítaných 10% na Váš Bellinda účet z celej hodnoty objednávky, v ktorej ste sa rozhodli tovar vrátiť.

Príklad:

Nakúpite za 35 €, čiastka bez dopravy (GLS) a dobierky je 30,90 €, na Bellinda účet sa Vám načíta 3 €.

Pre využitie čiastky z Bellinda účtu je pri nákupe nutné prihlásenie pod Vaším užívateľským účtom. V košíku potom nájdete pod prehľadom tovaru text „Bellinda bonus program“, kde po kliknutí dostanete informáciu, koľko máte na Bellinda účte peňazí a môžete si zadať, o akú čiastku chcete Váš nákup znížiť.

Platnosť bodov je obmedzená na 6 mesiacov od načítania prvých bodov. 14 dní pred ukončením platnosti bodov Vás budeme informovať e-mailom.

Tento bonusový program je platný od 1. mája 2014.